Co nás čeká v roce 2020

V minulém roce jste měli možnost navštívit menší i větší marketingové události a letos tomu nebude jinak. Rok 2020 totiž nabízí spoustu příležitostí k osobnímu i pracovnímu růstu prostřednictvím konferencí, školení a přednášek.

Taky se občas ztrácíte v množství marketingových akcí nebo jednoduše na některou zapomenete? Už se vám to nestane. Připravili jsme pro vás přehledný souhrn toho, co byste v letošním roce neměli propásnout. Najdete zde zajímavé události pro copywritery, odborníky na Facebook reklamu, emailing, pro PPC specialisty i marketingové nadšence, kteří se chtějí dozvědět novinky z této oblasti.

Rozesílejte emaily, které si vaši zákazníci zamilují

Emailing představuje konferenci zaměřenou na emailovou komunikaci. Získáte tipy a rady od speakerů z celého světa. Konat se bude v říjnu, přesné datum brzy najdete na jejich webu.

Oblíbené školení Jak na fungující e-mail marketing vám již po několikáté nabídneme ve spolupráci s Ecomail. Zúčastněte se přínosného školení profesionálů, kteří se s vámi podělí o své dlouhodobé zkušenosti z oboru. Zjistěte, jak správně nastavit emailing, aby vydělával, a co v něm můžete dělat lépe.

Buďte v marketingu jako ryba ve vodě

Marketing Festival vám odpoví na vaše otázky ohledně budoucnosti marketérů a zprostředkuje seznámení s lidmi, kteří vytvořili úspěšné značky v hodnotě desítek miliard dolarů.

MarketingON #7 je naše akce, která spojuje lidi z marketingu a koná se jako jedna z mála v Ostravě. Každý rok zde vystoupí 3 hvězdní řečníci a mimo zajímavé přednášky se můžete těšit také na jejich workshopy. K tomu všemu je zde i možnost hlídání dětí.

O marketingu na sociálních sítích bychom mohli mluvit hodiny, tak proč ne zrovna na Social Restartu v Praze? Jako každoročně se i letos dozvíte více informací z facebookové události nebo na jejich webu.

Mějte vysoké CTR i konverze

Celodenní konference PPC Restart vám poskytne důležité informace ze světa placené internetové reklamy. Termín pro letošní rok s dalšími informacemi najdete i na stránkách akce.

Performance 2020 je největší konferencí v ČR zaměřenou na PPC kampaně a výkonnostní marketing. Datum konání, stejně jako program, je ještě v procesu příprav.

PROBIDDING je konference o biddingu, na které se setkávají markeťáci a e-shopaři, kteří pracují s biddingem, chtějí se podělit o své zkušenosti a inspirovat se postupy ostatních. Konference vám nabídne jedinečné informace z tohoto odvětví, které dostanete jen málokde.

Newsfeed Day vám přiblíží výkonnostní marketing na Facebooku a Instagramu a v dnešní době je nezbytnou součástí úspěchu. Současně je to jediná akce, kde dostanete informace z tohoto odvětví na jednom místě, takže ji rozhodně nezmeškejte a posuňte své hranice v oboru.

Pište dokonalé copy

CopyCamp se stal synonymem pro ráj copywriterů, i když je paleta témat mnohem rozšířenější. Pokud tedy chcete psát jako mág a mít přehled v copy trendech, určitě tuto akci navštivte.

Content First vám pomůže vyšperkovat obsah na sociálních sítích nebo přidat vaší práci přidanou hodnotu. Nenechte si takovou příležitost ujít a rezervujte si své místo.

Najděte vaše jedinečné prodejní argumenty

Barcamp se koná ve více městech. Přednášky vám neutečou, pokud zavítáte například do Prahy, Ostravy, Plzně nebo Kolína. Pražský a Kolínský a Plzeňský již mají zveřejněná data konání. Registrace probíhá v několika vlnách, stačí tedy trpělivě vyčkat na některou z nich. Řečníky si vybírají sami účastníci na základě hlasování, k tvorbě programu můžete tedy aktivně přispět i vy.

Na BRANDstormingu získáte návod, jak najít na vaší značce jedinečnost a konkurenční výhodu. Teda – pokud ovšem přijdete a vyslechnete si, jak na to.

13. Setkání Patriotů MSK se vrací ke svým kořenům a nabídne vám mimo jiné i pořádnou dávku networkingu.

Zorientujte se v akcích díky přehlednému kalendáři

kalendář akcí na rok 2020

Tento souhrn je naším doporučením událostí napříč celou Českou republikou a věříme, že si v něm najdete své favority. Pokud chcete mít přehled stále na očích, jednoduše si jej vytiskněte ve formátu PDF a vložte například do diáře. Zaručeně tak žádnou z vámi vybraných akcí nepropásnete.

Nenašli jste v článku událost, která sem podle vás rozhodně patří? Inspirujte nás v komentářích.

28.3., 16.5., 4.4.Barcamp
12.3.Brandstorming
21.5.Content First
6.2.Content marketing
2.-3.4.Czech Online Expo
22.2.Digisemestr
říjenEmailing
18.6.Instameet
18.2.Jak na fungující e-mail marketing
19.11.Konference WebTop100
23.-24.4.Marketing festival
28.5.MarketingON #7
5.9.MeasureCamp
14.-15.2.Marketing With Love
červenNeKonference
12.5.Newsfeed Day
26.1.Osobní růst
květenPerformance 2020
1.10.PPC Restart
14.5.PROBIDDING
30.1.Reshoper
11.6.SEO Restart
10.9.ShopCamp
5.11.Social Restart
23.4.Tajemství obchodu
18.-20.9.WebExpo
5.11.13. Setkáni Patriotů MSK

2 komentáře u „Co nás čeká v roce 2020

 1. Nikola

  Zdravíme do Advisia,

  z markeťáckých akcí doplním ty naše – 4. března pořádáme v Brně speciální edici k PPC na stojáka “Není konverze jako konverze” (pořád sem sháníme řečníky, jen tak mimochodem :))

  V červnu pak již tradiční Nekonferenci, opět v Brně. Přesné datum ještě upřesníme.

  Za případné doplnění díky.
  Nikola

  1. Adéla Chromčáková

   Zdravíme do Besteta,
   děkujeme za doplnění! 🙂

   Nekonferenci si určitě zase nenecháme ujít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *