Google nákupy konečně i na Slovensku

Od spuštění Google nákupů pro Českou republiku se spekulovalo, kdy do programu zapojí Google také Slovensko. A konečně jsme se dočkali. Jakožto klíčová agentura Googlu máme možnost testovat v betě Google nákupy i pro další země. Od června 2019 to bude možné pro již zmiňované Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Řecko a Finsko.

Naši klienti tak mezi prvními mohou tuto službu využít a být tak napřed před svou konkurencí, která získá tuto možnost až o několik měsíců později.

Google nákupy patří mezi nejvýkonnější kampaně, protože již před proklikem zákazník ví, jak produkt přesně vypadá, zná jeho cenu a je tedy blíže ke konverzi než při využití jiných typů PPC kampaní.

Příklad Google nákupu u nás

Co k tomu potřebujeme

Pro správné fungování je důležité připravit si vyladěný produktový feed. Nesmí chybět kvalitní obrázky, správné pojmenování produktů a doplnění 2 ze 3 povinných parametrů – Brand, GTIN (EAN), MPN.  V nastavení dopravy Google nákupy povolují pouze doručení zákazníkovi až domů. Například balík na poštu nebo Zásilkovna se vyplňovat nesmí.

Chcete být mezi prvními ve využívání nových funkcí a služeb? Pak začněte spolupracovat s námi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *